Dětské domečky na zahradu

Snem většiny dětí je vlastní malý domeček na zahradě. Splňte jim ho! A nemusí to pro vás být nic těžkého. Kdo nezvládne postavit domeček svépomocí, může ho jednoduše koupit. Krásné domky určené na hraní pořídíte v levnějších i dražších variantách.

Radost pro všechny děti

Dětské domečky na zahradu se vyrábí v zajímavých podobách, tvarech i barvách. Tam, kde žijí i malé děti, by rozhodně nějaký takový domeček na zahradě neměl chybět. Úžasně si v něm totiž vyhrají, stane se jejich malým královstvím.

Domek pro děti nezabre moc místa, představuje báječnou příležitost pro hraní a děti z něj budou mít neuvěřitelnou radost. Určen je pro celoroční využití venku, umístit se dá i na větší terasu. Rozhodnout se musíte mezi dřevěným a plastovým zahradním domkem pro děti. Plastový domek snadno přemístíte a nevyžaduje údržbu. O dřevěný domeček se musíte více starat, ale vypadá o to lépe a dlouho vydrží. Montáž dětských domečků není složitá, je to vlastně skládačka. Některé domky mají podlahu, jiné ne.

Mnohdy jsou dětské domečky na zahradu vybaveny prostorem pro pískoviště, prolézačkou nebo skluzavkou. Uvnitř děti nadchne třeba imitace kuchyňky. U vstupu může být efektní zvoneček. V domečku si děti mohou krásně hrát a rozvíjet svou fantazii.

Zahradní domeček využijí už nejmenší děti, přibližně od roku nebo dvou let.

Dětské hřiště se skluzavkou a domečkem

Dětské hřiště Marimex Play 004 zajistí dítěti spoustu neutuchající zábavy. Zde dítě využije i svou vynalézavost, energii, fantazii apod. Hřiště je vyrobeno z kvalitního, nezávadného materiálu. Splňuje veškeré bezpečnostní parametry. Pro umocnění bezpečnosti jsou zde madla a zábradlí. Dětské hřiště nabízí pestré vyžití v podobě skluzavky, horolezecké stěny, šplhacího lana, lezení po provazovém žebříku či hraní si na pískovišti.

Cena v době recenze: 24 990 Kč

Dětský plastový domeček Pohádka

Dětský plastový domeček Pohádka potěší vaše nejmenší svým pohádkovým tvarem, ale i Vás – kvalitním zpracováním. Domeček je vyrobený z kvalitního UV odolného plastu.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Dětské hřiště pro děti se skluzavkou

Dětské hřiště MARIMEX PLAY 003 skvěle zabaví Vaše děti a bude ozdobou každé zahrady. Hřiště má vysokou věž s velkým prostorem na hraní. Dřevěný materiál použitý na dětském hřišti MARIMEX PLAY 003 je opracován tak, aby snižoval riziko zranění dětí. Zároveň je impregnován pro dlouhou životnost a vysokou odolnost celého hřiště. Hmotnost 1 dítěte je počítána do max. 50 kg.

Cena v době recenze: 27 990 Kč