Zahradní domky

Dětský plastový domeček Pohádka

Dětský plastový domeček Pohádka potěší vaše nejmenší svým pohádkovým tvarem, ale i Vás – kvalitním zpracováním. Domeček je vyrobený z kvalitního UV odolného plastu.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Každý domácí kutil na své zahrádce jistě uvítá praktický zahradní domek na vše potřebné. Zahradní domek totiž zpravidla slouží k uložení zahradního náčiní, skladování zahradního nábytku po sezoně nebo uschování zahradní sekačky před deštěm, větrem a sněhem. Dávno tedy už neplatí, že zahradní domek je prachobyčejná kůlna stlučená doma na koleni. Dnešní zahradní domky oplývají krásným designem a řadou vymožeností, díky nimž vaši zahradu nebudou hyzdit, ale naopak ji dokonale zvelebí.

Na výběr máte jak domky dřevěné, tak plechové nebo plastové. Do bezprostřední blízkosti zahrady se samozřejmě bude nejvíce hodit domek ze dřeva, avšak ani domky plechové nevypadají vůbec špatně. Novodobou záležitostí jsou pak zahradní domky plastové, které jsou finančně nejdostupnější. Pravdou ale je, že plast postupem času chřadne a nemá tak odolné vlastnosti jako dřevo nebo plech.