Sprchy na zahradu

Zahradní sprcha včetně praktického WPC roštu

Zahradní sprcha Blumfeldt Sumatra Falls je ideálním řešením pro horké letní dny, kdy se chcete ochladit na zahradě. Tato venkovní sprcha je nejen praktická, ale díky svému modernímu designu také esteticky zajímavá. Součástí sprchy je praktický WPC rošt, který poskytuje stabilní a protiskluzový povrch, na kterém můžete při sprchování stát. Díky tomu si můžete vychutnat osvěžující sprchu bez obav z uklouznutí nebo pádu. Používání zahradní sprchy Blumfeldt Sumatra Falls je neuvěřitelně jednoduché a snadné.

Cena v době recenze: 7 499 Kč

Sprchy na zahradu představují praktický doplněk, který využijete při mnoha příležitostech. Jednak vám skvěle poslouží k opláchnutí před vstupem do bazénu, a jednak je můžete použít k osvěžení v průběhu léta. Na výběr máte buď běžné zahradní sprchy, anebo solární sprchy se zásobníkem, v nichž se ekologicky a šetrně ohřívá voda prostřednictvím slunečních paprsků. Některé sprchy na zahradu zároveň disponují kohoutkem ve spodní části pro oplach nohou. Toho můžete v létě před koupáním v bazénu využít například, pokud budete mít nohy od trávy a písku. Jiné sprchy jsou zase zkonstruovány tak, abyste pomocí nich mohli osvěžit nejen sebe, ale i okolní rostliny.

Pokud uvažujete, že si sprchu na zahradu pořídíte, možná máte obavy, aby se na vaši zahradu hodila. I v tom vám ale současné zahradní sprchy budou vyhovovat. Vyráběny jsou v různých designech, rozměrech a stylových provedeních, takže si snadno vyberete takovou, která bude do vaší zahrady nejlépe zapadat.