Dětské pískoviště

Dětské pískoviště 120×120 cm se stříškou a lavičkami

Dětské pískoviště se stříškou a lavičkami je dokonalý venkovní hrací prvek pro děti. Pískoviště je vybaveno skládacími lavičkami, která dětem umožňuje pohodlné sezení a hraní. Výškově nastavitelná a skládací stříška pískoviště slouží dětem jako ochranný kryt před sluncem nebo deštěm. Díky této funkci je ideální pro použití za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Stříška je rovněž skládací a lze ji spustit dolů na dřevěnou konstrukci pískoviště a vytvořit tak kryt pro lavičky na pískovišti.

Cena v době recenze: 3 393 Kč

Dětské hřiště se skluzavkou a domečkem

Dětské hřiště Marimex Play 004 zajistí dítěti spoustu neutuchající zábavy. Zde dítě využije i svou vynalézavost, energii, fantazii apod. Hřiště je vyrobeno z kvalitního, nezávadného materiálu. Splňuje veškeré bezpečnostní parametry. Pro umocnění bezpečnosti jsou zde madla a zábradlí. Dětské hřiště nabízí pestré vyžití v podobě skluzavky, horolezecké stěny, šplhacího lana, lezení po provazovém žebříku či hraní si na pískovišti.

Cena v době recenze: 24 990 Kč

Osmihranné dřevěné dětské pískoviště

Dřevěné osmihranné pískoviště o rozměrech 130 x 130 x 26 cm udělá radost vašim dětem na každé zahradě. Pískoviště je vybaveno sedáky na čtyřech stranách.

Cena v době recenze: 790 Kč

Dětské hřiště pro děti se skluzavkou

Dětské hřiště MARIMEX PLAY 003 skvěle zabaví Vaše děti a bude ozdobou každé zahrady. Hřiště má vysokou věž s velkým prostorem na hraní. Dřevěný materiál použitý na dětském hřišti MARIMEX PLAY 003 je opracován tak, aby snižoval riziko zranění dětí. Zároveň je impregnován pro dlouhou životnost a vysokou odolnost celého hřiště. Hmotnost 1 dítěte je počítána do max. 50 kg.

Cena v době recenze: 27 990 Kč

Neexistuje snad žádné dítě, které by nemilovalo hrát si na dětském pískovišti. Dětská pískoviště jsou totiž pro děti prostorem, kde se mohou realizovat, vyřádit a rozvíjet své kreativní schopnosti, a to buď sami, anebo s ostatními dětmi. Dopřát tak dětem hraní na pískovišti, je správným krokem vpřed. A nevadí, že nemáte místa nazbyt. Existují i malá a skladná pískoviště na balkony či terasy, s nimiž lze snadno manipulovat a jejichž součástí je kryt, kterým je možné pískoviště zakrýt a chránit ho tak před deštěm a nečistotami.

Pokud naopak máte velkou zahradu nebo dvorek a můžete svým dětem pořídit větší pískoviště, skvělou volbou jsou dřevěná nebo plastová pískoviště, která mohou i nemusí mít pevné dno. Podle toho se také odvíjí jeho cena. Dřevěná pískoviště jsou samozřejmě esteticky vydařenější, avšak zase vyžadují větší péči než plastová. Výhodou plastového pískoviště je snadná údržba, velký výběr barev a také současná možnost využití jako bazének.