Zábava pro děti na zahradě

Dětské hřiště se skluzavkou a domečkem

Dětské hřiště Marimex Play 004 zajistí dítěti spoustu neutuchající zábavy. Zde dítě využije i svou vynalézavost, energii, fantazii apod. Hřiště je vyrobeno z kvalitního, nezávadného materiálu. Splňuje veškeré bezpečnostní parametry. Pro umocnění bezpečnosti jsou zde madla a zábradlí. Dětské hřiště nabízí pestré vyžití v podobě skluzavky, horolezecké stěny, šplhacího lana, lezení po provazovém žebříku či hraní si na pískovišti.

Cena v době recenze: 24 990 Kč

Dětské hřiště pro užití si zábavy a pohybu

Nevíte už, jak zabavit dítě a pokud možno na více jak pár minut? A co teprve, když máte zabavit více dětí? Zde je odpověď. Dětské hřiště Marimex skýtá maximální vyžití pro každé dítě. Díky tomu děti budou na čerstvém vzduchu, a ještě vybíjí svou energii. Dřevěné dětské hřiště umožní dětem pohyb venku na zahradě v rámci mnoha možných aktivit, neboť je vybaveno lezeckou sítí, šplhacím lanem, provazovým žebříkem, se 2 žebříky s kovovými stupni, stoupacími kameny na lezecké stěně. Pro bezpečí nechybí madla a zábradlí. Dětské hřiště je vyrobeno z kvalitního masivního dřeva.

Cena v době recenze: 12 590 Kč

Nadzemní rodinný bazén v ratanovém designu

V letních dnech je více než ocenitelnou a vítanou záležitostí. Vzhledem ke stále se prodlužujícím teplým dnům je investicí, která se rozhodně vyplatí. Bazén Tampa 3,66×0,91 m bez filtrace v moderním ratanovém designu oživí každý exteriér a skýtá perfektní osvěžení. Praktický rodinný bazén v kulatém provedení vám bude náležitě sloužit po mnoho sezón.

Cena v době recenze: 1 890 Kč

Závěsné houpací křeslo houpačka vajíčko

Závěsné křeslo, hnědá/krémová, Noela NEW.

Cena v době recenze: 5 430 Kč

Osmihranné dřevěné dětské pískoviště

Dřevěné osmihranné pískoviště o rozměrech 130 x 130 x 26 cm udělá radost vašim dětem na každé zahradě. Pískoviště je vybaveno sedáky na čtyřech stranách.

Cena v době recenze: 790 Kč

Dětský plastový domeček Pohádka

Dětský plastový domeček Pohádka potěší vaše nejmenší svým pohádkovým tvarem, ale i Vás – kvalitním zpracováním. Domeček je vyrobený z kvalitního UV odolného plastu.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Dětské hřiště pro děti se skluzavkou

Dětské hřiště MARIMEX PLAY 003 skvěle zabaví Vaše děti a bude ozdobou každé zahrady. Hřiště má vysokou věž s velkým prostorem na hraní. Dřevěný materiál použitý na dětském hřišti MARIMEX PLAY 003 je opracován tak, aby snižoval riziko zranění dětí. Zároveň je impregnován pro dlouhou životnost a vysokou odolnost celého hřiště. Hmotnost 1 dítěte je počítána do max. 50 kg.

Cena v době recenze: 27 990 Kč

Zelená zahradní houpačka se stříškou

Kovová zahradní houpačka se sedákem z umělé textilie. Houpačka Hollywood je pro dvě až tři osoby s celkovou nosností 240 kg. Houpačka je dodávána v zelené barvě.

Cena v době recenze: 3 850 Kč

Na zahradě jde vymyslet řada aktivit pro menší i větší děti. K jejich spokojenosti přispěje instalace různých herních prvků. Základem jsou určitě pískoviště a houpačka. V létě zase ocení celá rodina svlažení v bazénu. Čím lze zahradu doplnit, aby byla pro děti atraktivní?

Zahradní domek

Domeček jako útočiště a prostor ke hrám, to je sen každého dítěte. Máte na zahradě rozložitý starší strom? Pak splňte vašim ratolestem to nejtajnější přání a vystavte jim na něm domeček! Úspornější variantou je domek volně stojící, a to dřevěný či z plastu. Dá se koupit, šikovný kutil ho ale vyrobí. Kromě domečku perfektně sezonně poslouží stan nebo týpí.

Zábavné hřiště

Vytvořte dětem na zahradě malé hřiště! Co na něj patří? Určitě pískoviště, klouzačka, malá prolézačka a taky houpačka. Děti potřebují pohyb, proto i rodiče ocení, že se budou mít kde vyřádit. Jednotlivá stanoviště by měla být dostatečně blízko u sebe, ale zároveň poskytovat dostatek prostoru okolo.

Trampolína i pro dospělé

Trampolínu děti ji milují, ale může být nebezpečná. Určitě pořiďte trampolínu kvalitní, s ochrannou sítí, nešetřete na ní, a postrajte se o co nejvyšší bezpečnost. Vybírejte jen z certifikovaných výrobků splňujících přísné normy! Děti mějte pořád pod dozorem. Zaskákat si mohou i dospělí. Při výběru zohledněte velikost trampolíny a její nosnost. Najděte pro ni tu pravou plochu v polostínu. Existují i malé trampolínky pro jednu osobu.

Zastřešený bazén

I malý bazén děti ocení. A pokud si to můžete dovolit, zainvestujte do nadzemního či zapuštěného bazénu. Cachtání, plavání a různé vodní radovánky dokážou děti zabavit na dlouhé hodiny. Zastřešení bazénu dokáže koupací sezonu prodloužit o dlouhé týdny!

Stolní tenis

Stolní tenis neboli ping-pong zabaví celou rodinu. Stůl se dá rozložit a zase složit. Zkuste ve svých dětech probudit přirozenou soutěživost a uspořádejte malý turnaj. Stejně tak si můžete užít badminton nebo házení na basketbalový koš. Rozvoj pohybových schopností představuje výbornou průpravu do života.