Zábava pro děti na zahradě

Dětské pískoviště 120×120 cm se stříškou a lavičkami

Dětské pískoviště se stříškou a lavičkami je dokonalý venkovní hrací prvek pro děti. Pískoviště je vybaveno skládacími lavičkami, která dětem umožňuje pohodlné sezení a hraní. Výškově nastavitelná a skládací stříška pískoviště slouží dětem jako ochranný kryt před sluncem nebo deštěm. Díky této funkci je ideální pro použití za jakýchkoli povětrnostních podmínek. Stříška je rovněž skládací a lze ji spustit dolů na dřevěnou konstrukci pískoviště a vytvořit tak kryt pro lavičky na pískovišti.

Cena v době recenze: 3 393 Kč

Luxusní zahradní houpačka blumfeldt Eremitage včetně altánku

Luxusní zahradní houpačka Blumfeldt Eremitage je ztělesněním elegance a romantiky. Její jedinečný design dodá každému venkovnímu prostoru nádech netradičnosti a stane se dokonalým místem k posezení, relaxaci a vychutnávání si krás přírody. Houpačka je umístěna pod altánem, který vytváří útulné a intimní prostředí, ideální pro trávení času s blízkými nebo dopřávání si chvil o samotě. Pevný ocelový rám s práškovým nástřikem je nejen robustní, ale také odolný, což zaručuje, že houpačka vydrží dlouhá léta.

Cena v době recenze: 17 419 Kč

Dvoumístné dětské lehátko se stříškou

Dvoumístné dětské lehátko s držáky na nápoje od značky KidKraft zajistí komfortní užívání nejmenším. Lehátko je určeno pro dvě děti ve věku od 3 do 12 let. Komfort umocněn praktickou stříškou, která zajistí ochranu před sluncem i jisté soukromí pro odpočinek nebo spánek. Lehátko v důmyslném provedení disponuje držáky na nápoje, tudíž dítě má u sebe stále pití, které je nezbytné zejména v horkém počasí. K tomu je zde i praktický malý úložný prostor na drobnější věci.

Cena v době recenze: 5139 Kč

Dětská dřevěná zahradní skládací židle ADDU Montana

Dětská zahradní skládací židle z eukalyptového dřeva ADDU Montana zajistí posezení při jídle či odpočinku vaší ratolesti venku na vzduchu.

Cena v době recenze: 722 Kč

Houpací síť k sezení 95×50 cm

Jak si užít relax? Jak si odpočinout venku? Stačí si pořídit tuto krásnou outdoorovou houpací síť. Zaujme na první pohled barevným provedením. Outdoorová houpací síť k sezení v krásném designu zkrášlí a oživí váš venkovní prostor. Vytvoří oázu odpočinku. Je krásným a efektivním doplňkem do každé zahrady. Zajistí tak komfortní relax. Závěsná síť je snadno upevnitelná pomocí závěsného kroužku. Díky provedení je snadná na údržbu, skýtá bezproblémové užití a dlouhou životnost.

Cena v době recenze: 648 Kč

Nylonová houpací síť v zeleno-hnědém provedení

Outdoorová nylonová houpací síť je na obou stranách osazena háčkem pro jednoduché a rychlé zavěšení na provaz. Provazy jsou zhotoveny z měkkého a pružného vlákna. 

Cena v době recenze: 479 Kč

Závěsné křeslo v kvalitním provedení

Závěsné křeslo ANTERI je náš návrh pro terasu nebo interiér. Křeslo je vyrobeno z přírodních materiálů, příjemných na dotek a zútulňujíc interiér. Důležité je, že křeslo je zavěšeno na jednom háku, což umožňuje intenzivnější houpání, a zároveň je stabilní díky dřevěnému trámu nahoře.

Cena v době recenze: 899 Kč

Dětské hřiště se skluzavkou a domečkem

Dětské hřiště Marimex Play 004 zajistí dítěti spoustu neutuchající zábavy. Zde dítě využije i svou vynalézavost, energii, fantazii apod. Hřiště je vyrobeno z kvalitního, nezávadného materiálu. Splňuje veškeré bezpečnostní parametry. Pro umocnění bezpečnosti jsou zde madla a zábradlí. Dětské hřiště nabízí pestré vyžití v podobě skluzavky, horolezecké stěny, šplhacího lana, lezení po provazovém žebříku či hraní si na pískovišti.

Cena v době recenze: 24 990 Kč

Dětské hřiště pro užití si zábavy a pohybu

Nevíte už, jak zabavit dítě a pokud možno na více jak pár minut? A co teprve, když máte zabavit více dětí? Zde je odpověď. Dětské hřiště Marimex skýtá maximální vyžití pro každé dítě. Díky tomu děti budou na čerstvém vzduchu, a ještě vybíjí svou energii. Dřevěné dětské hřiště umožní dětem pohyb venku na zahradě v rámci mnoha možných aktivit, neboť je vybaveno lezeckou sítí, šplhacím lanem, provazovým žebříkem, se 2 žebříky s kovovými stupni, stoupacími kameny na lezecké stěně. Pro bezpečí nechybí madla a zábradlí. Dětské hřiště je vyrobeno z kvalitního masivního dřeva.

Cena v době recenze: 12 590 Kč

Nadzemní rodinný bazén v ratanovém designu

V letních dnech je více než ocenitelnou a vítanou záležitostí. Vzhledem ke stále se prodlužujícím teplým dnům je investicí, která se rozhodně vyplatí. Bazén Tampa 3,66×0,91 m bez filtrace v moderním ratanovém designu oživí každý exteriér a skýtá perfektní osvěžení. Praktický rodinný bazén v kulatém provedení vám bude náležitě sloužit po mnoho sezón.

Cena v době recenze: 1 890 Kč

Závěsné houpací křeslo houpačka vajíčko

Závěsné křeslo, hnědá/krémová, Noela NEW.

Cena v době recenze: 5 430 Kč

Osmihranné dřevěné dětské pískoviště

Dřevěné osmihranné pískoviště o rozměrech 130 x 130 x 26 cm udělá radost vašim dětem na každé zahradě. Pískoviště je vybaveno sedáky na čtyřech stranách.

Cena v době recenze: 790 Kč

Dětský plastový domeček Pohádka

Dětský plastový domeček Pohádka potěší vaše nejmenší svým pohádkovým tvarem, ale i Vás – kvalitním zpracováním. Domeček je vyrobený z kvalitního UV odolného plastu.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Dětské hřiště pro děti se skluzavkou

Dětské hřiště MARIMEX PLAY 003 skvěle zabaví Vaše děti a bude ozdobou každé zahrady. Hřiště má vysokou věž s velkým prostorem na hraní. Dřevěný materiál použitý na dětském hřišti MARIMEX PLAY 003 je opracován tak, aby snižoval riziko zranění dětí. Zároveň je impregnován pro dlouhou životnost a vysokou odolnost celého hřiště. Hmotnost 1 dítěte je počítána do max. 50 kg.

Cena v době recenze: 27 990 Kč

Zelená zahradní houpačka se stříškou

Kovová zahradní houpačka se sedákem z umělé textilie. Houpačka Hollywood je pro dvě až tři osoby s celkovou nosností 240 kg. Houpačka je dodávána v zelené barvě.

Cena v době recenze: 3 850 Kč

Na zahradě jde vymyslet řada aktivit pro menší i větší děti. K jejich spokojenosti přispěje instalace různých herních prvků. Základem jsou určitě pískoviště a houpačka. V létě zase ocení celá rodina svlažení v bazénu. Čím lze zahradu doplnit, aby byla pro děti atraktivní?

Zahradní domek

Domeček jako útočiště a prostor ke hrám, to je sen každého dítěte. Máte na zahradě rozložitý starší strom? Pak splňte vašim ratolestem to nejtajnější přání a vystavte jim na něm domeček! Úspornější variantou je domek volně stojící, a to dřevěný či z plastu. Dá se koupit, šikovný kutil ho ale vyrobí. Kromě domečku perfektně sezonně poslouží stan nebo týpí.

Zábavné hřiště

Vytvořte dětem na zahradě malé hřiště! Co na něj patří? Určitě pískoviště, klouzačka, malá prolézačka a taky houpačka. Děti potřebují pohyb, proto i rodiče ocení, že se budou mít kde vyřádit. Jednotlivá stanoviště by měla být dostatečně blízko u sebe, ale zároveň poskytovat dostatek prostoru okolo.

Trampolína i pro dospělé

Trampolínu děti ji milují, ale může být nebezpečná. Určitě pořiďte trampolínu kvalitní, s ochrannou sítí, nešetřete na ní, a postrajte se o co nejvyšší bezpečnost. Vybírejte jen z certifikovaných výrobků splňujících přísné normy! Děti mějte pořád pod dozorem. Zaskákat si mohou i dospělí. Při výběru zohledněte velikost trampolíny a její nosnost. Najděte pro ni tu pravou plochu v polostínu. Existují i malé trampolínky pro jednu osobu.

Zastřešený bazén

I malý bazén děti ocení. A pokud si to můžete dovolit, zainvestujte do nadzemního či zapuštěného bazénu. Cachtání, plavání a různé vodní radovánky dokážou děti zabavit na dlouhé hodiny. Zastřešení bazénu dokáže koupací sezonu prodloužit o dlouhé týdny!

Stolní tenis

Stolní tenis neboli ping-pong zabaví celou rodinu. Stůl se dá rozložit a zase složit. Zkuste ve svých dětech probudit přirozenou soutěživost a uspořádejte malý turnaj. Stejně tak si můžete užít badminton nebo házení na basketbalový koš. Rozvoj pohybových schopností představuje výbornou průpravu do života.