Zahradní bazény

Kruhový zahradní bazén Florida 3,66×1,22 m ratanový vzhled

Pokud hledáte bazén, který je nejen cenově dostupný, ale také pěkně vypadá a snadno se udržuje, rozhodně stojí za zvážení bazén na Floridě. Tento kulatý zahradní bazén má rozměry 3,66×1,22 m a je dodáván s ratanovým vzhledem, který dodá vaší zahradě styl. Bazén Florida je v České republice velmi oblíbený, protože poskytuje každému možnost užívat si velký bazén na vlastní zahradě. Jednou z největších výhod bazénu Florida je jeho příznivá cena, díky níž je dostupnou variantou pro mnoho domácností. Navíc se bazén velmi snadno udržuje, což znamená, že strávíte méně času čištěním a více času užíváním si bazénu. Konstrukce bazénu Florida zajišťuje stabilitu a široká vodní hladina poskytuje dostatek prostoru pro plavání a další vodní aktivity.

Cena v době recenze: 6 590 Kč

Nadzemní rodinný bazén v ratanovém designu

V letních dnech je více než ocenitelnou a vítanou záležitostí. Vzhledem ke stále se prodlužujícím teplým dnům je investicí, která se rozhodně vyplatí. Bazén Tampa 3,66×0,91 m bez filtrace v moderním ratanovém designu oživí každý exteriér a skýtá perfektní osvěžení. Praktický rodinný bazén v kulatém provedení vám bude náležitě sloužit po mnoho sezón.

Cena v době recenze: 1 890 Kč

Zahradní bazény nabízejí relaxaci a vodní radovánky na vlastní zahradě. Výběr je dnes tak obrovský, že ten pravý bazén pro vlastní účely najde úplně každý.

Odolná konstrukce na prvním místě

Někdo si chce zaplavat každý den určitou vzdálenost pro zachování fyzicé kondice, jiný by se rád pouze svlažil během parných dní. Máte-li děti, bude určitě možnost řádit ve vodě se na vlastním pozemku vítaná pro celou rodinu.

Podle zamýšleného účelu pořízení, finančních možností a dostupného prostoru vybíráme vhodný zahradní bazén právě pro nás. Například ten, kdo rád plave, bude hledat bazén s protiproudem. Každopádně bazén by měl být z kvalitního materiálu a mít odolnou konstrukci.

Nadzemní, nebo zapuštěný?

Pokud jste se už rozhodli pro bazén, čeká vás zásadní volba: zapuštěný, nebo volně stojící? Každá varianta má svá pro a proti. S volně stojícím bazénem můžete v případě potřeby hýbat, zapuštěný vás bude stát zezačátku více financí a čekají vás náročnější stavební práce. Zkrátka nadzemní bazén nemusí být vždy tím pravým, i když je rychle hotovo. Zvažte proto bazén do země. Levné nadzemní bazény toho mnoho nevydrží a pokud máte děti, jejich řádění se na nich rychle poznamená. Na nadzemní bazény je také složitější vyřešit zastřešení a z jejich boků se špatně skáče do vody.

Zvažte zastřešení bazénu

Pro zahradní bazény se dnes jednoznačně doporučuje zastřešení. Udržuje vodu čistější, teplejší, prodlouží koupací sezonu na maximum a zároveň slouží i jako bezepčnostní element. Do bazénu, který je řádně zakrytý, totiž nemohou spadnout děti nebo domácí zvířata.

Vyznat se v nabídce typů a materiálů pro zahradní bazény může být pořádný oříšek. Proto není od věci poradit se s odborníkem. Vybírejme pečlivě. Zdálnlivě výhodná nabídka se může vymstít nižší užitnou hodnotou a kvalitou, nad kterou později zapláčeme.