Zahradní grily

Levný zahradní plynový párty gril Louisiana

S grilem BBQ Louisiana můžete uspořádat parádní grilování. Pozvěte rodinu a přátele a připravte lahodné steaky, klobásy, kuřecí maso a špízy. Díky individuálně nastavitelným hořákům vzniká rovnoměrné teplo, které připravuje Vaše jídlo v nejvyšší kvalitě.

Cena v době recenze: 4 349 Kč

Léto bez grilování na zahradě si jen málokdo z nás dovede představit. Vždyť grilovaná zelenina, steaky, šťavnaté hamburgery a všechny možné laskominy připravované na grilu k létu nezaměnitelně patří. Zahradních grilů je na trhu nespočet a někdy nebývá právě snadné se v nich zorientovat. Pokud tedy uvažujete, že si pořídíte na zahradu nový gril, nejdříve si rozmyslete, zda chcete plynový, elektrický nebo na dřevěné uhlí. Grily na dřevěné uhlí nebo dřevo mohou být také vybaveny udírnou, která vám umožní připravovat rozmanitá jídla s nezaměnitelnou chutí a vůní po kouři.

Výhodou grilů na dříví je to, že mají obvykle nižší pořizovací cenu a produkují příjemné teplo typické pro táboráky. S plynovými a elektrickými je ale zase snazší manipulace, teplotu je možné regulovat a jsou připravené k provozu prakticky okamžitě. Jídlo z nich připravené ale neoplývá tradiční barbecue chutí, navíc k plynovému grilu potřebujete plynovou bombu a k elektrickému napájecí kabel. Každý zahradní gril má tedy své výhody a nevýhody.