Vířivky na zahradu

Šedá nafukovací zahradní vířivka INTEX 28442 Pure Spa Bubble Wood

Přenosný nafukovací vířivý bazén pro 6 osob s jednoduchou obsluhou a rychlou instalací. Nová generace vířivek INTEX v dekoru dřeva nabízí wellness zážitek na nejvyšší úrovni. Vířivka Pure Spa o vnějším průměru 216 a výšce stěny 71 cm poskytuje místo až 6 osobám.

Cena v době recenze: 18 990 Kč

Malé soukromé lázně vám na zahradě vykouzlí domácí vířivka! Odpočívat v ní můžete se svou drahou polovičkou, anebo si v ní zadovádět se svými dětmi. Na trhu je nespočet variant a provedení. Při výběru je ale potřeba mít na paměti, aby vířivka vyhovovala každému členovi rodiny. Pro děti jsou tak ideální vířivky s vyvýšenými místy a pro jedince s omezenou motorikou vířivky se schůdky a všudypřítomnými madly. Na výběr máte také vířivky samostatně stojící nebo takové, které je nutné zapustit do země.

Samostatně stojící vířivky jsou obvykle finančně dostupnější a v praktickém nafukovacím provedení. Vířivky zapuštěné do podlahy vynikají oslnivým vzhledem a přepychem. Jaké dáte přednost je jen na vás. Obě budou vypadat skvěle jak na zahradě, terase, tak v interiéru. A proč uvažovat nad pořízením domácí vířivky na zahradu? Ve vířivce hodíte všechny starosti za hlavu, zregenerujete tělo i mysl a příjemně si odpočinete!